KONST / Litografier / Färglitografi 16144040
nr 1614 4040
Helga Wachholz
(f. 1936), Tyskland
Signerad, numrerad 1/3, fåglar. Färglitografi, bildmått: 22x21 cm, yttermått inklusive ram: 33x33 cm
Helga Wachholz, Tysk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:25:48
21/4 21:18:20